Pierwsza wizyta architekta i niespodzianka

Tak, dobrze widzisz – odwiedził nas architekt. DlaczDron nad działkąego nie wybieramy projektu gotowego, skoro jest tańszy? Powodów jest co najmniej kilka. Działka, na której będziemy budować jest trudna, bo nieduża – będzie to nie lada wyzwanie dla architekta. Projekty gotowe trudno dobrać do konkretnej sytuacji – wielkości i kształtu działki, jej ustawienia względem stron świata, specyficznych warunków zabudowy. Decydując się na architekta zapewniamy sobie możliwość całkowicie indywidualnego podejścia. Efektem jest nie tylko wyjątkowy dom, inny niż wszystkie, ale także odpowiednio dobrany układ pomieszczeń czy przemyślane rozwiązania budowlane.

W końcowym efekcie unikamy błędów wykonawczych i niezbędnych poprawek oraz rozwiązań typowych, a niedostosowanych do konkretnej sytuacji – w ostatecznym rozrachunku powinniśmy zapłacić mniej za dom zbudowany według solidnego projektu.

Architekt, którego zaprosiliśmy nie tylko zapoznał się z działką na miejscu, zaskoczył nas także… spojrzeniem z powietrza. :) Zdjęcia wykonane dronem zamieścimy w innym artykule.drondron-architekt

Ocena Czytelników

2 Komentarzy

  1. Maciej

    Witajcie. Kiedy ruszacie z budową? U nas papierki dobiegają końca i wczesną wiosną ruszamy. Też z założenia mamy zamiar zmieścić w 200 tys. biorąc pod uwagę wkład własnej pracy przy wykończeniówce.

    1. Tobi (Post autora)

      Cześć, na (tygo)dniach. :) Musieliśmy przygotować plac budowy, bo działka była wcześniej używana rekreacyjnie – drzewa, grill, altanka. Jeszcze końcówka przygotowań i szukamy geodety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *